1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


Bilgipati, Telepatik Bilgi Kutusu. Bilgi aktarımının en uç noktası. Teknoloji, yapay zeka ve ekonomi paylaşımlarının zirvesi. Haber, test, gündem ve köşe yazıları; bilgi ve bilgilendirme odaklı bir platform olarak, her gün en güncel teknoloji haberlerini, analizlerini ve rehberlerini sunmak için buradayız.

Bilgipati, teknoloji ve dijital dünya hakkında bilgiye açlık duyan herkesin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar. Güncel teknoloji trendlerini takip etmek, yapay zeka ve dijital dönüşüm konularında bilgi sahibi olmak isteyen herkes için ideal bir kaynaktır.

Misyonumuz

Teknoloji dünyasını anlamak ve doğru bilgilerle donanmış bir topluluk oluşturmak için çaba gösteriyoruz. Bilgipati olarak, teknolojiyi anlamak ve kullanmak için gereken bilgileri en etkili ve anlaşılır şekilde sunmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Bilgipati, herkesin teknoloji hakkında bilgi sahibi olabileceği, yenilikçi bir platform olmayı hedefler. Teknolojinin gücünü anlamak ve doğru kullanmak için gereken bilgilerin herkesin erişimine açık olmasını sağlamak için çalışıyoruz.

İletişim

Bilgipati’yle iletişime geçmek isterseniz, her zaman yorumlarla bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca, detaylı yardım almak veya sohbet etmek isterseniz, sosyal ağımız olan Bilgipati Forum’da da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgipati’ye Bir Sorum Var! Size Nereden Ulaşabilirim?

Bilgipati okuyucu ve izleyici sorularını Bilgipati Forum’da yanıtlamaktadır. Lütfen unutmayın, teknik sorularınızı telefonla yanıtlamıyoruz. Aradığınızda sizi Bilgipati Forum’a yönlendiriyoruz.

Bir diğer önemli husus ise şudur: Bilgipati, ürün tamiri yapmamaktadır. Ayrıca sitemizde yer alan tüm bilgi, rehber, tavsiye ve önerilerin kullanımından doğabilecek sonuçlardan kullanıcılar sorumludur.

Teknik sorularınız ve yardım talepleriniz için, Bilgipati Forum’a ücretsiz olarak üye olmanız ve konu açmanız gerekmektedir. Ayrıca, forumda açtığınız konuların kurallara uygun olmasına dikkat etmeniz önemlidir.

Bilgipati’yle iletişimde kalın ve teknolojiyle ilgili her türlü sorunuzu bizimle paylaşmaktan çekinmeyin!

Yönetim Kadrosu

Kurucu ve Genel Müdür: Mert Karataş

Başkan: Hamza Ensar Sağlam

İçerik Direktörü: Kaan Severoğlu

Basın Müdürü: Kaan Çabuk

İletişim Danışmanı: Aranıyor.

Bu isimler, Bilgipati’nin yönetim kadrosunda yer alan ve platformun stratejik yönlendirmesinden sorumlu olan kişilerdir. Her biri, kendi alanında uzmanlaşmış ve Bilgipati’nin hedeflerine ulaşmak için birlikte çalışmaktadır.

Kurumsal İletişim

Bilgipati hakkında daha fazla bilgi almak veya bizimle iletişime geçmek isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanın:

Bilgipati, sizin için teknolojiyi anlamayı ve bilgi dünyasına adım atmayı kolaylaştırmak için burada. Teşekkür ederiz ki bizi tercih ettiniz.

Bilgipati Ekibi